Nejnovější hlášky: Ta naše holka

TaNašeHolka hlásí s nadšením i jistou závistí, že kamarádka chodí do houslí. Při vědomí, co je to za rachotu říkám - "Chudák, děvče. To má dřinu teda." TaNašeHolka mi věnuje nechápavý pohled a promptně dovysvětlí - "Ne jako do houslí dovnitř! Jakože na ně hraje!"


 8

Ta naše holka na preventivní prohlídce obdržela spolu s námi od paní doktorky upozornění na epidemii dětský choroby na Moravě a doporučení, ať v tu stranu s dětmi nejedem. V tu stranu s dětmi jedem. A tak poskakujíce do kopčiska babičce po boku vehementně vysvětluje Ta naše holka- a paní doktorka říkala, že tu nemáme jezdit. Vůbec. Jako fakt. Protože tady u Vás můžu dostat skalničky.


 3

Modlitba. Myslím, že bychom se mohli trochu pomodlit vece po obědě Ta naše holka. - Díky Pane Bože, že jsou Páno Buchové tak moudří a že existujou. Že existujou lidi, co jsou moudří a taky hodní. Že máme hezký den. A že máme hlavu nad střechou. 


 5

Jedeme dosti předlouhou cestu autem. Dítě podrážděně - Proč stojíme? - Protože je tady semafor a máme červenou. - To je tedy hloupý semafor. - Není hloupý, je to chytrý semafor, umí zařídit, že všechna auta ví, kdy můžou jet a není žádná bouračka. Ta naše holka se zahloubá a pak otočí a vece - díky semafore- a díky všem semaforům, co jsme kdy potkali, i těm, co je teprve potkáme. A vystupňuje - a díky i všem těm semaforům, co dřív byli semafory, ale už to semafory nejsou. Třeba, že byli moc starý...


 1
Dítě bez foto Ta naše holka
4 roky 8 měsíců

TaNašeHolka sedě u stolu, kouká z okna na zahradu a říká - "Mami, že nejde vyrůst dům?" Já na to - "To fakt nejde, kočko." A pokračuje "Víš, myslela jsem ten náš ( co v něm právě sedíme), že bychme ho zasadili jako semínko."


 2

Také si vzpomínáte na vtipnou hlášku Vašeho dítěte? Podělte se o ni s námi :-)

Ano, přidám vtipnou hlášku