Nejnovější hlášky: Toník

Toník, dítě ve věku 8 let Toník
8 let

Podávám ráno klukům termosky s čajem a říkám: „Tohle si dejte do termosek... totiž do batůžků! Já už pěkně blábolím...” Kluci se mi oba smějí. Tak povídám: „No nesmějte se. Co byste dělali, kdyby se vám táta zbláznil?” A Tonda na to bez váhání: „Diskotéku!”


 3
Toník, dítě ve věku 7 let Toník
7 let

První textařské pokusy, 1. třída základní školy. Je patrné lokální zacílení. Zpívejte na melodii známé písně „Pijte vodu” od Jarka Nohavicy: „Jedna paní u police, spadly na ní Černolice. Mokropsy se zlobily, až se z toho poblily.”


 4
Toník, dítě ve věku 6 let Toník
6 let

Po návratu z lyžáku koncem března a náročném večerním koupání vykřikne Tonda: „A už mám jednu hranici: tenhle rok už nevlezu do vany!”


 5
Toník, dítě ve věku 6 let Toník
6 let

Tonda se při jídle kouká na obal chlebíků, kde je napsáno "Zátkův kukuřičný plátek". Po chvíli povídá: „A proč se to jmenuje Zadkův?”

 

Stejná situace jindy, kdy zkoumá LAKTOBACÍLKY Baby: „A proč je tady napsáno Báby?”


 5
Toník, dítě ve věku 6 let Toník
6 let

V televizi oznamují, že navečer budou dávat večerníček Jája a Pája. Toník: „Hurááá! Dneska bude večerníček Mája a Pája!”

 

(Tento vtípek asi nejvíc pobaví rodiče dětí z naší lesní školky, kde slavné duo Mája a Pája (Maruška a Pavla) z Pohratky.cz vede kroužek Tvořeníčko.)


 4

Také si vzpomínáte na vtipnou hlášku Vašeho dítěte? Podělte se o ni s námi :-)

Ano, přidám vtipnou hlášku