Nejnovější dětské hlášky

Tlumím vášně synátora sdělením - Zklidni se! Rozdýchej se! Syn na to vece - Podej mi prosím tě vařechu. Já na to - Vařechu?? K čemu? Synátor- No. Když se mám rozmíchat...


 8

Pochodujem obchodem. Synátor objeví dlouhou plastovou ala vzduchovku. Ne a ne ji pustit. -Vrať tu pušku do regálu! říkám už po několikáté. -Koupíš mi ji? -Ne! -Prosím, koupíš mi ji k Mikuláši? Vyjevím se, to je mi nápad k Mikuláši k svátku s tak mírumilovnou podstatou-Ne, rozhodně ne. Nemám ráda zbraně, nechci ti ji kupovat teď ani nikdy. -A kdo by mi ji teda koupil? prosebně na to synátor. Můj bratr chodíval svého času na střelnici. Tak říkam - Tak nejspíš strejda, ten střílel z pistole. -On je vrah? 


 11
Dítě bez foto Prokop
5 let

Prokop usíná, ale nějak ne a ne zabrat. Lehnu si vedle něj, aby usnul snáz. Potřebuju ten večer udělat ještě opravdu hodně věcí, takže toužebně čekám, až uslyším pravidelné oddychování. Občas se stává, že se Prokopovi takhle před spaním vynoří nějaké zážitky z uplynulého dne, třeba i nepříjemné nebo takové, se kterými si neví rady, zeptá se mě a krátce to probereme. Trochu doufám, že se to zrovna dnes nestane. Asi po dvaceti minutách (které se zdají být hodinou):

 

"Mami, já se tě chci zeptat na dvě věci."

"Je pro tebe důležité vyřešit to teď?"

"Je to strašně důležitý."

"Tak mi to pověz."

"Mami, jak se ty miminka dostanou z bříška ven? A za druhý, co je to atmosféra?"


 12
Dítě bez foto Prokop
5 let

Našeho pejska Ferdu Prokop s oblibou venčí asi tak od té doby, co se naučil chodit. A od doby, co se naučil mluvit, mu dal povel "K noze" už snad pěttisíckrát. Aneb člověk se tak snaží, aby ty děti byly chytré, až z toho opomene základní fakta :)

 

"Ferdo, k noze! K nozeeee! ... Mami, aha, ono to znamená K_NOZE!! Já jsem si myslel, že je to KNOZE, že je to nějaký zaklínadlo na přivolávání psů!"


 15
Vítek, dítě ve věku 4 roky 11 měsíců Vítek
4 roky 11 měsíců

Společná večeře. Vítek povídá, hraje si, směje se, dělá všechno možné, jen nejí. Poukážu na to, že ač jsem začal později, už to mám skoro snědené. Vítek na to: „No jo, Ty jsi ale rychlejší, protože máš větší tlamu!”


 8

Také si vzpomínáte na vtipnou hlášku Vašeho dítěte? Podělte se o ni s námi :-)

Ano, přidám vtipnou hlášku