Nejnovější dětské hlášky

Vítek, dítě ve věku 5 let Vítek
5 let

Vítek mi cestou ze školky povídal si tam hrál s kamarádkou na pejska a pak na dráčka. Ptám se, kdo byl dráček. Vítek: „Já jsem byl dráček, ale roztomilej... A byl jsem zmutovanej! Měl jsem bílou barvu a jmenoval jsem se Night Fury!!!”


 5
Vítek, dítě ve věku 5 let Vítek
5 let

Po Vánocích. Vítek: „Dostal jsem výbornej nápad. Co kdybychom udělali Osmáčkům (Osmákům Degu) taky Vánoce?” Chvilku přemýšlí. „No jo, ale kde seženeme tak malej stromeček?”


 4
Vítek, dítě ve věku 5 let Vítek
5 let

Vítek v lesní školce uválel nádhernou hliněnou kuličku pro mne. Domluvili jsme se, že si ji nechám v autě. Po několika dnech si jí tam znovu všiml a zeptal se: „Tati, můžu si šáhnout na tvou kuličku?” Puberťák uvnitř ve mně se směje a tak pobaveně odpovídám: „To víš, že můžeš, Vítku.” Vítek bere hliněnku do ruky a s velkým obdivem praví: „Óóó, ta je ale tuhá!”


 4
Vítek, dítě ve věku 5 let Vítek
5 let

Povídáme si s mými kluky o škole, kam chodí ten starší. Velmi ji vychvaluji a říkám, že do takové úžasné školy bych býval také rád chodil. Mladší Vítek, ještě předškolák, to chvíli poslouchá a nakonec nadšeně doporučí: „Dobře, tak se tam přihlaš, tati!”


 6

Synátor čte popisek stolní jodidované soli. Sděluje nám- Je teda docela stará, tady píšou z roku 2010. Cože?? Kuchyňská sůl s jedem?!


 17

Také si vzpomínáte na vtipnou hlášku Vašeho dítěte? Podělte se o ni s námi :-)

Ano, přidám vtipnou hlášku