Nejnovější dětské hlášky

Dítě bez foto Pája
4 roky

Když začal Pája chodit do školky, tak jednou mi po příchodu domů slavnostně oznámil: „Mami, heč, já už vím, co vy holky máte mezi nožičkama! Máte tam kačenku!" .. Zeptala jsem se: „Jak jsi na to přišel?”

A on: „Erička mi to ukázala!”...

Opatrně jsem se zeptala: „A a ty jsi taky ukazoval?”

Malý hrdě:„ Nó jasně!”


 10
Dítě bez foto Pája
5 let

Pája asi tak do věku pěti let mi pořád říkal, že si mě vezme za ženu, až bude velký. Kolem pátého roku ale dospěl k tomuto závěru: „Maminko, já si tě nevezmu, protože až já budu mít svatbu, tak ty už budeš stará!"


 4
Dítě bez foto Pája
2 roky 11 měsíců

Můj synek za mnou přiběhl z venku a ptal se"Maminko, co je to ''do p*či'?" Já zůstala jako opařená, až po chvíli jsem se zeptala: „Pavlíčku, kde jsi to slyšel?” a malý povídá: "Stlejda( můj bratr) leží pod autem a požád to žíká!"

 


 3
Toník, dítě ve věku 8 let Toník
8 let

Podávám ráno klukům termosky s čajem a říkám: „Tohle si dejte do termosek... totiž do batůžků! Já už pěkně blábolím...” Kluci se mi oba smějí. Tak povídám: „No nesmějte se. Co byste dělali, kdyby se vám táta zbláznil?” A Tonda na to bez váhání: „Diskotéku!”


 3

TaNašeHolka hlásí s nadšením i jistou závistí, že kamarádka chodí do houslí. Při vědomí, co je to za rachotu říkám - "Chudák, děvče. To má dřinu teda." TaNašeHolka mi věnuje nechápavý pohled a promptně dovysvětlí - "Ne jako do houslí dovnitř! Jakože na ně hraje!"


 8

Také si vzpomínáte na vtipnou hlášku Vašeho dítěte? Podělte se o ni s námi :-)

Ano, přidám vtipnou hlášku